Мажарський ЗНВК
Понеділок, 20.11.2017, 04:51
Меню сайту
Форма входу
Шкільні відео
Сайти вчителів

Наші друзі

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможці

І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 із навчальних предметів Мажарського ЗНВК

 Кегичівської районної ради Харківської області

2017/2018 навчального року

 

№ з/п

Предмет

Клас

Прізвище  та ім’я учня

Місце

ПІБ вчителя

1.

історія

9

Білецький Артем

Стьопін Владислав

І

ІІ

Третякова В.І.

2.

історія

10

Звягіна Світлана

І

Третякова В.І.

3.

історія

11

Бабич Владислава

Амуршаєв Осман

І

ІІ

Третякова В.І.

4.

правознавство

9

Білецький Артем

Стьопін Владислав

І

ІІ

Третякова В.І.

5.

правознавство

10

Звягіна Світлана

І

Третякова В.І.

6.

правознавство

11

Бабич Владислава

Мищенко Лілія

І

ІІ

Третякова В.І.

7.

українська мова та література

7

Даньшов Даніїл

Звягіна Олена

І

ІІ

Медведєв І.О.

8.

українська мова та література

9

Стьопін Владислав

Білецький Артем

І

ІІ

Семенець С.І.

9.

українська мова та література

10

 Звягіна Світлана

 

І

 

Явор В.С.

 

10.

українська мова та література

11

Атаманюк Тетяна

Козанбаєва Єлизавета

І

ІІ

Семенець С.І.

 

11.

математика

6

Лисенко Софія

Зінченко Владислава

І

ІІ

Петренко С.Д.

 

12.

математика

7

Ляшков Максим

Даньшов Даніїл

І

ІІ

Зінов’єва М.С.

13.

математика

9

Стьопін Владислав

Білецький Артем

 

І

ІІ

 

Бєляєва Н.Л.

14.

математика

10

Алієв Марлен

 

І

 

Бєляєва Н.Л.

15.

математика

11

Атаманюк Тетяна

Мищенко Лілія

І

ІІ

Зінов’єва М.С.

16.

німецька мова

9

Білецький Артем

Стьопін Владислав

 

І

ІІ

 

Зінов'єва Т.С.

17.

німецька мова

10

Алієв Марлен

І

Зінов'єва Т.С.

18

німецька мова

11

Козанбаєва Єлизавета

Мамедова Флюра

І

ІІ

Зінов’єва Т.С.

19

географія

10

Звягіна Світлана

 

І

 

Петренко С.Д.

20.

географія

11

Козанбаєва Єлизавета

Бабич Владислава

І

ІІ

Петренко С.Д.

21.

географія

9

Білецький Артем

Стьопін Владислав

І

ІІ

Петренко С.Д.

22.

біологія

9

Білецький Артем

Стьопін Владислав

 

І

ІІ

 

Стьопіна О.В.

23.

біологія

10

Звягіна Світлана

 

І

 

 

Петренко С.Д.

24.

біологія

11

Пічка Ілона

Мищенко Лілія

І

ІІ

Стьопіна О.В.

25.

хімія

9

Білецький Артем

Стьопін Владислав

І

ІІ

Мележик О.М.

26.

хімія

10

Халілов Ібрагім

 

І

 

Мележик О.М.

27.

хімія

11

Пічка Ілона

Мищенко Лілія

І

ІІ

Мележик О.М.

28.

економіка

11

Пічка Ілона

Бабич Владислава

І

ІІ

Петренко С.Д.

29.

екологія

11

Атаманюк Тетяна

Бабич Владислава

І

ІІ

Петренко С.Д.

30.

інформатика

9

Стьопін Владислав

Білецький Артем

І

ІІ

Медведєв І.О.

31.

інформатика

10

Алієв Марлен

 

І

 

Медведєв І.О.

32.

інформатика

11

Атаманюк Тетяна

Амуршаєв Осман

І

ІІ

Медведєв І.О.

33.

інформаційні технології

9

Стьопін Владислав

Білецький Артем

І

ІІ

Медведєв І.О.

34.

інформаційні технології

10

Алієв Марлен

І

 

Медведєв І.О.

35.

інформаційні технології

11

Атаманюк Тетяна

Амуршаєв Осман

І

ІІ

Медведєв І.О.

36.

трудове навчання

9

Ткаченко Христина

Стойка Дар'я

І

ІІ

Медведєв І.О.

37.

трудове навчання

10

Алієв Марлен

 

І

 

Медведєв І.О.

38.

трудове навчання

11

Амуршаєв Осман

Бабич Владислава

І

ІІ

Медведєв І.О.

39.

російська мова та література

9

Стьопін Владислав

Білецький Артем

І

ІІ

Лисенко Н.О.

40.

російська мова та література

10

Звягіна Світлана

 

І

 

Лисенко Н.О.

41.

російська мова та література

11

Атаманюк Тетяна

Козанбаєва Єлизавета

І

ІІ

Лисенко Н.О.

42.

фізика

9

Стьопін Владислав

Білецький Артем

І

ІІ

Бєляєва Н.Л.

43.

фізика

10

Звягіна Світлана

 

І

 

Бєляєва Н.Л.

44.

фізика

 

11

Бабич Владислава

Атаманюк Тетяна

І

ІІ

Бєляєва Н.Л.

45.

астрономія

 

11

Бабич Владислава

Пічка Ілона

І

ІІ

.Зінов’єва М.С

 

 

 

Пошук по сайту
Це актуально!

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 36
Наші друзі

mediol © 2017    Рейтинг@Mail.ru Використовуються технології uCoz